Radachówka: Działka
Radachówka, Polska

108 000 PLN· Działka (Sprzedaż)
0% prowizji

Sprzedam BEZ PROWIZJI działkę rekreacyjną blisko lasu i niedaleko rzeki Świder w miejscowości Radachówka, w Gminie Kołbiel (powiat otwocki). Bardzo dobra komunikacja nową trasą S17 – w ciągu maks. godziny można dojechać z Warszawy (ok. 40 km od granic miasta). Do Kołbieli jeżdżą także Koleje Mazowieckie.

Na działce o powierzchni 943 m2 (ok. 18x 43 m2) są doprowadzone media: woda (studnia z hydroforem) oraz prąd. Na terenie jest drewniany domek typu Pilawa o powierzchni użytkowej ok. 13 m2, do odświeżenia/remontu (powierzchnia zabudowy 19 m2, kubatura 50m3) składający się z przedsionka, pokoju, wnęki kuchennej i schowka oraz oddzielny „domek” na sprzęt i narzędzia. Wg planu zagospodarowania przestrzennego są to tereny rekreacyjne z dopuszczeniem zabudowy rekreacyjnej – można rozbudować obecny lub postawić nowy dom. Działka zadrzewiona, ze zróżnicowanym terenem (wzniesienia i teren płaski), sporo krzewów ozdobnych oraz owocowych. Działka ma dostęp do drogi publicznej (asfaltowej).
Otoczenie działek rekreacyjnych oraz domów zamieszkałych całorocznie. Cicha i zadbana okolica. Blisko Kołbieli i Sufczyna, gdzie znajdują się sklepy, plac zabaw oraz miejsca historyczne. W okolicy tereny leśne oraz rzeka Świder, gdzie można aktywnie spędzać czas.
BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO. Oferta wyłącznie w naszym biurze.

  Lokalizacja

  Radachówka, Polska

  Zainteresowała Ciebie ta oferta? - Skontaktuj się ze mną

  Renata Jeruszka

  +48 609 037 456

  Posiadam licencję od 2010 r. (nr 14048), ale już wcześniej zajmowałam się rynkiem nieruchomości i ciągle staram się rozwiać w tym temacie. Dodatkowym atutem jest zdobyte w praktyce wieloletnie doświadczenie w zakresie marketingu, komunikacji w internecie oraz obsługi klienta, co..


  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

  Zamknij