Radość: działka
Izbicka 87, Warszawa

3 318 000 PLN· Działka (Sprzedaż)
0% prowizji

Do sprzedania 2 działki budowlane o powierzchni łącznej 6636 m2 w pięknej i cichej okolicy zabudowy jednorodzinnej (rezydencjalnej) pośród leśnych terenów, przy ul. Izbickiej/Kwitnącej Akacji (Warszawa Radość), druga linia zabudowy od ul. Izbickiej. BEZ PROWIZJI od kupującego (działki należą do mojej rodziny).

Działki ustawne, w kształcie 2 kwadratów, o wymiarze w sumie 114m x 58m (ok. 3300 m2 każda, 57m x 58m). Dojazd do działek drogą ubitą, oświetloną latarniami. Obecnie działki są zalesione – drzewostan kilkudziesięcioletni, przy czym część drzew może zostać usunięta ze względu na ich stan. Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana. Przy skrzyżowaniu Izbickiej i Kwitnącej Akacji przystanek autobusowy: 161 i 213. 5 min do stacji kolejki Warszawa Radość (2 km), ok. 750 m do budowanej Południowej Obwodnicy, dzięki czemu już wkrótce szybko będzie można dostać się autem na drugą stronę Wisły.
Działki leśne, ale z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, minimalna powierzchnia działki ewidencyjnej to 2500 m2, zatem sąsiedzi nie zaglądają sobie w okna. Możliwość sprzedaży jednej działki. Bez mediów: prąd i gaz we wspólnej drodze, szambo, własne ujęcie wody. Gmina ma w dalszych planach pociągnięcie kanalizacji wzdłuż ul. Kwitnącej Akacji.

Plan zagospodarowania przestrzennego (Zbójna Góra)

 • jedynie domy wolnostojące
 • usługi nieuciążliwe w lokalu użytkowym należącym do budynku mieszkalnego jednorodzinnego typu przedszkole dla dzieci, klub sportowy, usługi biurowe (zakaz budowy pod usługi samochodowe – cisza!)
 • powierzchnia zabudowy ok. 20%
 • możliwość podpiwniczenia budynku (w tym rejonie)
 • wysokość budynku do 11 m przy poddaszu użytkowym (do 3 kondygnacji naziemnych) lub do 9 m – przy dachach płaskich

Cena wyjściowa 3 318 000 zł tj. 500 zł/m2. Jedna księga wieczysta, nieobciążona. Bez prowizji od kupującego.

  Lokalizacja

  Izbicka 87, Warszawa

  Zainteresowała Ciebie ta oferta? - Skontaktuj się ze mną

  Renata Jeruszka

  +48 609 037 456

  Posiadam licencję od 2010 r. (nr 14048), ale już wcześniej zajmowałam się rynkiem nieruchomości i ciągle staram się rozwiać w tym temacie. Dodatkowym atutem jest zdobyte w praktyce wieloletnie doświadczenie w zakresie marketingu, komunikacji w internecie oraz obsługi klienta, co..


  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

  Zamknij