Żoliborz: Wynajęte
Elbląska 12A, Warszawa

2 650 PLN/m-c · Mieszkanie (Wynajem)
0% prowizji

Wynajmę BEZ PROWIZJI 2-pokojowe umeblowane mieszkanie (41m2) na Żoliborzu (Sady Żoliborskie) z możliwością parkowania auta na zamkniętym terenie.

Mieszkanie idealne dla singla, pary lub dwóch niezależnych osób znajduje się przy ul. Elbląskiej. Jest odświeżone, świeżo malowane, wyremontowana łazienka, nowe meble. Wejścia do obu pokoi niezależne, z przedpokoju. Duży pokój (pon. 18 m2) umeblowany w kanapę z funkcją spania, szafę i komodę. Jest rozkładany okrągły stół z krzesłami (obecnie u tapicera). Po drugiej stronie, przy wejściu do mieszkania, mniejszy pokój (choć równie przestrony bo ma prawie 13 m2), umeblowany na sypialnię. Jest 3-drzwiowa szafa, wysoka komoda, szafka nocna, łóżko 140×200. Materac do kupienia przez najemcę, wg własnych preferencji. W obu pokojach jest miejsce na wstawienie biurka do pracy.
Kuchnia niewielka (3 m2) ale oddzielna, z szafkami oraz nowym blatem roboczym, płytą gazową, piekarnikiem elektrycznym i lodówką. Na wprost wejścia do mieszkania jest łazienka (ok. 3 m2) z prysznicem, w.c. umywalką. Będzie nowa pralka. W przedpokoju szafki na buty i wieszaki. Ponieważ wcześniej mieścił się tu gabinet, w mieszkaniu jest rozprowadzona instalacja alarmowa.
Dodatkowym atutem jest możliwość parkowania na zamkniętym terenie należącym do spółdzielni (w cenie). Ograniczona liczba miejsc, ale przyszły lokator otrzyma pilota do bramy. Można również wynająć miejsce w garażu podziemnym w budynku obok. Do dyspozycji jest także piwnica, gdzie można trzymać rowery.
Mieszkanie dwustronne, dobrze doświetlone, ciche (druga linia zabudowy). Znajduje się w kameralnym budynku na podwyższonym parterze z 4. po dwa mieszkania na piętrze. Budynek z l. 60tych, czysty, zadbany, po dociepleniu. Okolica zielona, cicha. 100 m. do przystanku tramwajowego i autobusowego. 10 min. spacerem do stacji metra Marymont. W pobliżu sklepy, bazarek. Blisko klimatyczny pl. Wilsona, targ śniadaniowy oraz parki: Sady Żoliborskie i Kaskada.
Oferta dla maksymalnie 2 osób, bez zwierząt, niepalących. Umowa na min. 12 miesięcy, forma najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Wyłącznie w naszym biurze, posiadamy klucze.

Dodatkowe informacje

    Lokalizacja

    Elbląska 12A, Warszawa

    Zainteresowała Ciebie ta oferta? - Skontaktuj się ze mną

    Renata Jeruszka

    +48 609 037 456

    Posiadam licencję od 2010 r. (nr 14048), ale już wcześniej zajmowałam się rynkiem nieruchomości i ciągle staram się rozwiać w tym temacie. Dodatkowym atutem jest zdobyte w praktyce wieloletnie doświadczenie w zakresie marketingu, komunikacji w internecie oraz obsługi klienta, co..


    Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

    Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

    Zamknij