O nas

Witamy na stronie biura nieruchomości G&J Z miłości do nieruchomości. Wybrałyśmy taką nazwę, bo kochamy to co robimy. Pracujemy głównie na zlecenie klientów, którzy zgłaszają się do nas z polecenia innych klientów. Oferujemy Państwu indywidualne podejście, kompleksowe doradztwo, empatię i pełne zaangażowanie. Stawiamy na rzetelność i bezpieczeństwo transakcji. Oferujemy konkurencyjną wysokość prowizji, często bez jej pobierania od drugiej strony.

Anna

Mam kilkunastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Moje początki były łatwe. Kształciłam się pod okiem profesjonalistów, osób bardzo zaangażowanych i uczciwych. To oni pokazali jak ważne są wiedza, rzetelność i zaangażowanie. Od 2008 roku posiadam licencję zawodową nr 8967. Działam głównie na terenie Warszawy i okolic.

Renata

Posiadam licencję od 2010 r. (nr 14048), ale już wcześniej zajmowałam się rynkiem nieruchomości i ciągle staram się rozwiać w tym temacie. Dodatkowym atutem jest zdobyte w praktyce wieloletnie doświadczenie w zakresie marketingu, komunikacji w internecie oraz obsługi klienta, co pozwala mi jeszcze lepiej prezentować sprzedawane nieruchomości. Staram się realizować oczekiwania moich klientów. W wolnym czasie lubię podróżować, poznawać nowe smaki i jeździć na rowerze. 🙂

Obie pochodzimy z Warszawy, mamy kierunkowe wykształcenie, dzięki czemu potrafimy profesjonalnie doradzić w kwestii wyboru lokalizacji. Znamy też mocne i słabe strony poszczególnych dzielnic. Wiemy, na co zwracać uwagę zarówno przy sprzedaży, jak i zakupie nieruchomości. Przez lata naszej działalności zdążyłyśmy poznać wielu doradców kredytowych, notariuszy, rzeczoznawców i innych fachowców, z którymi współpracujemy. Tych, którym najbardziej zależy na dobru klienta, polecamy naszym klientom. Zależy nam by transakcje przebiegały szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Jeżeli chcecie Państwo sprzedać lub kupić mieszkanie, dom, działkę – na terenie Warszawy i okolic – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Anna Gołąb: +48 502 343 309
Renata Jeruszka: +48 609 037 456

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij