Opinie

Zakup mieszkania

Pani Renata od razu przypadła nam do gustu, przesympatyczna, kompetentna a przy tym zaangażowana w kupno mieszkania w 100%. Kupno mieszkania jest procesem. Od niepewności, stresu, oczekiwań, określenia co nam się podoba, “rad rodziny”, poszukiwań, oglądania kolejnych ofert, dobrnęliśmy do szczęśliwego finału.
Łatwo nie było z naszymi wszystkimi wytycznymi, ale się udało.😃 Dzięki Pani Renacie i jej negocjacjom udało się nam zakupić wymarzone mieszkanie. Jak coś kupować, sprzedawać lub wynajmować to tylko z Panią Renatą!

Właściciel mieszkania do wynajęcia

Z przyjemnością mogę wyrazić bardzo pozytywną opinię o pani Renacie Jeruszka i agencji „Z miłości do nieruchomości”.
Współpracowałam z panią Renatą przy okazji wynajmu okazjonalnego mojego mieszkania w Warszawie. Jako że na stale mieszkam zagranicą, sytuacja była dosyć niestandardowa, a umowa końcowa była zawarta przy udziale osoby upoważnionej notarialnie.

Pani Renata znalazła odpowiednich lokatorów w krótkim czasie oraz zadbała o zabezpieczenie prawne najmu.

Uważam panią Renatę za osobę niezwykle kompetentną, cechującą się wysoką kulturą osobistą i taktem, zawsze gotowa służyć radą dzięki znakomitej znajomości tematu.
Profesjonalna obsługa klienta, otwartość na prośby oraz wyjątkowa cierpliwość.

Pani Renato, jeszcze raz dziękuję i życzę dalszych sukcesów zawodowych.

Transakcja wiązana: sprzedaż i zakup

W tym roku (2019) korzystałam z usług biura “Z miłości do nieruchomości” przy sprzedaży jednego mieszkania i zakupie innego. Kontakt do Pani Renaty Jeruszka otrzymałam od koleżanki. Współpraca z Panią Renatą to sama przyjemność. Sprzedaż i zakup mieszkania zostały przeprowadzone profesjonalnie, szybko i sprawnie.
Pani Renata to osoba otwarta na klienta i jego potrzeby, życzliwa i pomocna. Wykazała się rzetelnością i skutecznością.
Zna się na tym, co robi. Dzięki Panie Renacie “znalazłam swoje miejsce”.
Z całego serca dziękuję, że trafiłam na Panią Renatę. Dziękuję za zaangażowanie i pomoc. Wszystkim sprzedającym i kupującym polecam. Beata

Kupujący mieszkanie (bez prowizji)

W dniu 15.02.2019 r. dokonaliśmy zakupu mieszkania 38m2 na Woli, przy ul. Pustola. Stronę sprzedającą reprezentował agent nieruchomości pani Renata Jeruszka. Dzięki profesjonalnej pracy pani Renaty Jeruszka transakcja została przerowadzona szybko i sprawnie. Doświadczenie w prowadzeniu transakcji i pomoc ze strony Pani Renaty pozwoliły na sprawne zrealizowanie zamierzonego celu czyli zakupu mieszkania. Dziękujemy, że trafiliśmy właśnie na panią Renatę Jeruszka.

Sprzedaż mieszkania z pełnomocnictwem

Z całego serca polecam Panią Renatę – to niezwykle zaangażowana i godna zaufania osoba z ogromnym doświadczeniem i wiedza w swojej profesji. Ze względu na brak czasu i ponieważ mieszkam zagranica potrzebowałam kogoś właśnie takiego jak Pani Renata – kompleksowo zajęła się sprzedażą mojego mieszkania (włączając w to remont) i naprawdę niczym nie musiałam się przejmować!! Opłata za usługi Pani Renaty również bardzo przystępna. Dziękuje Pani Renato i życzę wielkich sukcesów, na które Pani zasługuje. Magda

ps. Pani Magda udzieliła mi pełnego pełnomocnictwa na sprzedaż swojego mieszkania, czyli reprezentowałam ją przed kupującą, notariuszem i urzędami.

Sprzedający mieszkanie (bez prowizji)

Pani Renato, czy zarekomendowałbym Pani pośrednictwo przy sprzedaży/zakupie mieszkania – odpowiem tak.
Mieszkanie, które wystawiliśmy na sprzedaż zostało sprzedane Pani klientowi poniżej ceny, której oczekiwaliśmy, co znaczy, że dobrze reprezentowała Pani jego interesy. Zgłosiło się do nas bardzo wielu pośredników i każdy z nich oczekiwał prowizji. Pani od razu zastrzegła, że tej prowizji nie oczekuje. Tak jak wspomniałem, z kilkoma osobami byliśmy już blisko podpisania umowy, w żadnym z tych przypadków pośrednik nie brał jednak na siebie tyle odpowiedzialności w przygotowaniu dokumentów ile wzięła Pani i była pani bardzo zorientowana, co może być potrzebne. Uznanie budzi też to nadzorowała Pani będąc zagranicą. Kontakt był ciągle bardzo dobry. Bardzo szybko i sprawnie doprowadziła Pani do zamknięcia transakcji i za ten pośpiech dziękuję bo zależało nam na czasie.
Mam nadzieję, że w tej dżungli na warszawskim rynku nieruchomości jeszcze lepiej ustabilizuje Pani swoją pozycję jako uczciwy i profesjonalny agent, i też sympatyczny. 🙂

Wynajem mieszkania dla klienta

W kwietniu 2017 r. miałem przyjemność pracować z p. Renatą Jeruszka w związku z poszukiwaniem mieszkania w Warszawie. Moja sytuacja była utrudniona ponieważ przenosiłem się do Warszawy z innego kraju i potrzebowałem kompleksowej obsługi w temacie znalezienia mieszkania, sprawdzenia jego jakości i na sam koniec zorganizowania wszystkich formalności.
Pani Renata Jeruszka sprawdziła się niezawodnie na każdym etapie poszukiwania do samego końca, którym było podpisanie umowy i przekazanie kluczy. Mieszkanie, które zostało dla mnie znalezione spełnia wszystkie moje oczekiwania i jestem z niego bardzo zadowolony.

W pełni polecam panią Renatę jako osobę profesjonalną, elastyczną do oczekiwań klienta i bardzo zaangażowaną w swoją pracę.

Sprzedający mieszkanie dla klientki (bez prowizji)

Współpraca z p. Renatą Jeruszka z firmy “G&J Z miłości do nieruchomości” od samego początku układała się bardzo dobrze. Pani Renata jest osobą bardzo sympatyczną, wykazującą się pełnym profesjonalizmem. Przy sprzedaży mieszkania nie było żadnych problemów, a transakcja przebiegła w miłej atmosferze. Jak najbardziej, szczerze polecamy!

Zakup mieszkania

W styczniu 2017 roku, postanowiłam na własną rękę kupić mieszkanie, nie sądziłam, że znalezienie wymarzonego mieszkania, to tak męcząca sprawa, nie mówiąc już o kwestiach związanych z całą resztą. Kontakt do Pani Reni Jeruszka otrzymałam od przyjaciółki, która już wcześniej miała przyjemność współpracować z Panią Renią. Teraz mieszkam już “na swoim” i jestem pewna, że gdyby nie pomoc, jaką otrzymałam, to pewnie nadal byłabym na etapie szukania 😛
Pełen profesjonalizm, znajomość tematu dosłownie od podszewki i naprawdę szczera chęć pomocy ze strony Pani Reni, pozwoliły mi załatwić wszystkie sprawy w ciągu niemalże 3 miesięcy. Nie sądziłam, że trafię na osobę, która naprawdę z tak wielkim sercem podejdzie do tematu. Znajomym i nieznajomym mogę w ciemno polecić współpracę z Tą Panią, bo jestem pewna, że nie będą zawiedzeni. Wszelka pomoc i elastyczność jaką wykazała się Pani Renia, począwszy od szukania lokalu, po kwestie związane z regulacjami prawnymi i odbiór kluczy, oraz mnóstwo praktycznych porad, były po prostu nie do zastąpienia. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę, która zmienia całe poszukiwania i formalności w przyjemność. 🙂

Najemca mieszkania na Saskiej Kępie

Z usług biura „Z miłości do nieruchomości” korzystałem na przełomie maja i czerwca 2017, kiedy to szukałem mieszkania na Saskiej Kępie. Nigdy wcześniej nie współpracowałem z agentem nieruchomości, dlatego nie wiedziałem czego się spodziewać, szczególnie ze względu na zróżnicowane opinie na temat firm z tej branży. Dlatego też piszę te opinię i mam nadzieję, że okaże się pomocna zarówno dla najemców jak również wynajmujących. Moje niepewne podejście zmieniło się po spotkaniu z panią Renatą Jeruszką, która obsługiwała mnie z ramienia agencji. Trudno o lepszą komunikację, rzetelność oraz sprawność działania. Pani Renata była w stanie odpowiedzieć na wszystkie moje pytania, nawet najbardziej szczegółowe, a niezbędne informacje zdobywała w błyskawicznym tempie. W bardzo jasny sposób przygotowała i przedstawiła wszystkie dokumenty oraz warunki najmu lokalu. Dzięki niej udało się także dopasować mieszkanie do naszych potrzeb, jeszcze przed jego wynajęciem. Bez wahania mogę stwierdzić, że świadczone przez nią usługi były (i są) na profesjonalnym poziomie. Szczerze polecam usługi tej firmy.

Klientka, która wynajmuje mieszkania

Serdecznie polecam współpracę z Panią Renatą Jeruszka z firmy “G&J z miłości do nieruchomości”. Podczas naszych kilkukrotnych kontaktów P. Renata wykazała się pełnym profesjonalizmem, rzetelnością i skutecznością. Poza tym jest osobą szalenie sympatyczną, otwartą i życzliwą, udzielającą profesjonalnych porad w sytuacjach związanych z transakcją.
Z ogromna przyjemnością mogę polecić usługi świadczone przez Panią Renatę.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij